top of page

KONTAKT

Festivali korraldusse on panustanud mitmed tublid Irukad. Kui soovid meile midagi teada anda või mõne vahva ettepaneku teha, siis kirjuta meile info(at)irukohvikud.ee!

KorraldusTIIM
Mihkel Lubi

Juba 41aastase ajalooga irukas, kelle igapäevategemisteks ürituste korraldamine Elamusstuudios. Näiteks Black Food festival ja Simple Session ekstreemspordifestival. Mihkel on ka omanud ja opereerinud foodtrucki ning olnud tegev ÕunaÕue hoovikohviku tegemistes nii Tallinnas kui Saaremaal.

mihkel.jpg
gerda_edited.jpg
gerda rentel

Suhteliselt värske irukas, kes ennast sisse seadnud Metsa teel. Gerda, õigemini Õpetaja Gerda õpib ja õpetab ühekorraga.Gerda on kogenud korraldaja, kel selja taga aastaid korralduskogemust Elamusstuudiost.

kadri allaste

Ka Kadri on uuema aja Iru elanik. Kadri töö hoiab teda toimekana Ekspress meedias üritusi korraldades ja sotsiaalmeediat planeeerides  

kadri.jpg
helen_edited.jpg
helen jürjo

Heleni küll enam Irus ei resideeru, kuid tükike temast on ikka meiega. Helen kujundab, jookseb, orienteerub ning teab hästi mis värk selle 5G-ga ikka tegelikult on.

teele nässi

Irukas alates aastast 2015. Töö juriidiline, ajan seadustes näpuga järge. Alates 2020 novembrist valitud Iru külavanema asetäitjaks

teele.jpg
puujakass.png
bottom of page